اخبار/ نصب و راه اندازی کیوسک خدماتی ایرانسل
لیست اخبار 
اخبار/نصب و راه اندازی کیوسک خدماتی ایرانسل
یکشنبه 20 خرداد 1397

نصب و راه اندازی کیوسک خدماتی ایرانسل برای اولین بار در کشور

پس از رونمایی موفق و بازخوردهای مثبت ار کیوسک خدماتی ایرانسل جهت صدور سیم کارت و کارهای اپراتوری در نمایشگاه تراکنش سال 96، تلکام سافت با همکاری شرکت ایرانسل برای اولین بار اقدام به راه اندازی اولیه چند دستگاه در محل های پرترددی چون ترمینال جنوب، ترمینال غرب،ایستگاه راه آهن و... در استان تهران نموده است.

مشتریان با مراجعه به دستگاه ها می توانند کلیه خدمات مربوط به سیم کارت را به صورت مکانیزه در طول شبانه روز دریافت نمایند.

دریافت سیم کارت های جدید با قابلیت انتخاب شماره دلخواه، تعویض سیم کارت، پرداخت قبض، فروش شارژ و خدمات اطلاع رسانی  از جمله سرویس های این دستگاه می باشد.

توسط این دستگاه کلیه خدمات مربوط به سیم کارت بدون حضور نیروی انسانی ( اپراتور) به مشترکین ارائه می گردد. دستگاه با دریافت اطلاعات مشتری، اسکن کارت ملی، تصویر مشتری، اثر انگشت، و نمونه امضاء و در نهایت احراز هویت مشتری کلیه خدمات مروبط به سیم کارت را ارائه می نماید.

لازم بذکر است دستگاه فوق با توان فنی کارشناسان تلکام سافت در داخل کشور طراحی و به تولید رسیده است و  با توجه به استقبال بسیار مناسب از این دستگاه به زودی در مکان های بسیاری نصب خواهد گردید. 


 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تلکام سافت (سال 1399) محفوظ می باشد.