اخبار/ فعال سازی خدمات NFC بر روی موبایل
لیست اخبار 
اخبار/فعال سازی خدمات NFC بر روی موبایل
دوشنبه 01 آبان 1396

رونمایی از پرداخت NFC

تلکام سافت با ارائه نرم افزار جدید موبایلی و بروز رسانی نرم افزار های کیوسک بانکی ارائه خدمات NFC را آغاز نموده است. مشتریان از این پس می توانند کارت های بانکی خود را به گوشی موبایل خود منتقل نمایند و به جای کارت های مختلف بانکی برای دریافت خدمات از موبایل خود استفاده نمایند.

کاربر هنگام مراجعه به دستگاه موبایل خود را بر روی  NFC دستگاه قرار می دهد سپس دستگاه لیست کارت های مشتری را نمایش می دهد. مشتری پس از انتخاب کارت مورد نظر خود ، رمز بانکی را وارد نموده و سرویس مورد نظر را دریافت می نماید.

همچنین یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار، ذخیره سازی کارت های مقصد  در سرویس انتقال وجه است. همانطور که میدانید بسیاری از افراد بیشتر واریز های خود را به کارت های خاصی انتقال می دهند که این کارت ها را در سرویس اینترنت بانک معمولا تعریف می کنند ولی این امکان تا بحال روی دستگاه های خودپرداز و کیوسک وجود نداشته است. مشتری با استفاده از نرم افزار موبایلی تلکام سافت لیست کارت های مقصد را ذخیره می کند و  با مراجعه به کیوسک از طریق NFC  و یا بارکد QR می تواند کارت های مقصد خود را انتخاب نماید و دیگر نیازی به تایپ شماره کارت مقصد ندارد.

برای پرداخت اقساط و یا پرداخت های تکراری، این نرم افزار سرویس های مرتبط را ارائه می نمایندو باعث تسهیل و سرعت و دقت در پرداخت های می گردد.

 


 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تلکام سافت (سال 1399) محفوظ می باشد.